بانوی پهلوشکسته

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  Untitled Document
  دریافت کد خوش آمدگویی

  کد متحرک کردن عنوان وب

  サクラ咲けっ


  انتخاب بهترين وبلاگ ماه
  جشنواره وبلاگ نویسی بهار

  آرشیو مطالب

  برچسب ها

  فاطمیه یعنی ایامی که سرور بانوان بهشت به سوی معبودش پرواز کرد ودل و جانش را نور حقیقت فراگرفت. فاطمه به سان گنجی بود که خداوند آن را پس گرفت. تو ای فاطمه ای مادر سیدالشهدا،تو کسی هستی که با شیره ی جانت حسین را پرورش دادی تا خونخواه مظلومان باشد. توخود همیشه یاور مظلومان بودی تا حدی که هنگام بهترین روز زندگی ات پیراهن عطرآگین خود را به نیازمندی هدیه دادی و آنگاه بود که جبرییل در مقابلت سجده کرد و جامه ای بهشتی به تو تقدیم نمود.

  ای فاطمه هنگامی که پشت در خانه ات بودی نامردمان ظلم در را شکستند و پهلویت مجروح شد آن زمان میشد صدای شکسته شدن ستونهای آسمان را شنید. محسن که شش ماه بیشتر نداشت مثالی شد به علی اصغر حسین که در صحرای کربلا با تیر خشم گلویش را شکافتند و خون پاکش صحرای کربلا را رنگین کرد . بعد از آن حادثه ی شوم بیمارشدی داغ از دست دادن محسن را به جان خریدی در بستر افتادی اما افسوس که بالای بستر تو حتی پرستاری نیامد.

  ازعفاف و حجابت چه بگویم آن زمان که از اسما خواستی برایت تابوتی بسازد که بدنت پیدا نباشد حق داشتی زیرا در گرانبها را باید از دید نامردمان هوسران و ظالم دور نگاه داشت.

  تو اسوه ی تمام زنان عالمی تا زمانی که عشق هست فاطمه هست محمد هست علی هست...

  نویسنده : رها بازدید : 478 تاريخ : پنجشنبه 22 فروردين 1392 ساعت: 13:35
  برچسب‌ها : فاطمیه ،کربلا,

  نظر سنجی

  این وبلاگ از نظر شما چطوره؟

  خبرنامه

  عضویت

  نام کاربري :
  رمز عبور :

  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها